Kolczyki SUMMUM małe Formentera Blue srebro

1143187XPP

Nowy produkt

Eleganckie małe srebrne kolczyki z linii Summum należącej do kolekcji "Pigments". Kolekcja Pigmenty powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę.

Więcej szczegółów

$ 49.06 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

  Kolor: Formentera Blue (niebieskie). Sposób zapięcia: sztyft. Długość: 1.2 cm, szerokość: 1.1 cm, waga kolczyków: ok. 2 g. Kolczyki wysyłane są wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Kolczyki dostępne są również w innych kolorach. Numer katalogowy: 1143187XPP

 • Wysokość1.2 cm
  Szerokość1.0 cm
  Wagaok. 2 g
  MateriałSrebro 925
  KolorNiebieski
  RozmiarMały
  Sposób zapięciaSztyft

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej kategorii