O nas

Sklep internetowy arior.pl to oficjalna platforma sprzedaży katalońskiej marki biżuterii Arior Barcelona.

Arior Barcelona to srebrna i złota biżuteria, która zrewolucjonizowała technikę fuzji koloru i szlachetnego metalu. Dzięki temu biżuteria tej marki jest żywym połączeniem surowego metalu i najbardziej wyszukanej palety kolorów. Poszczególne kolekcje firmy powstają w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próba 925), 18 karatowe złoto (próba 750), wysokiej klasy jakości brylanty (klasa HVS) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty.

Biżuteria powstaje pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. W swojej ofercie ma kilka tysięcy różnego rodzaju produktów. Najbardziej znaną i jednocześnie najbardziej oryginalną jest kolekcja Pigmenty. To połączenie wysokiej jakości srebra i kolorowych pigmentów (naturalne rozdrobnione barwne minerały). W wysokiej temperaturze w piecu pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę. Tak powstaje trwały, unikalny w swojej klasie w skali Europy, niepowtarzalnej urody produkt.

Firma oprócz kolekcji Pigmenty ma w swoim portfolio kilkanaście innych linii. To głównie emaliowane kolorowe srebro nawiązujące w swoich formach i barwach do twórczości związanego z Barceloną Antonio Gaudiego. To również między innymi kolekcja Fuzja, czyli twórcze połączenie srebra i złota, ozdobione małymi, ale wysokiej jakości brylantami.

Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii użytkowej.

Jeśli znudziła Cię oferta dużych sieci biżuteryjnych, dobrze trafiłeś. Przekonasz się, że biżuteria może być naprawdę prawdziwie piękna.


Dane firmy:

Arior Barcelona Sp. z o.o.
ul. Zamenhofa 13 lok. 48
00-187 Warszawa

e-mail: arior@arior.pl
tel. + 48 22 354 68 90

ARIOR BARCELONA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000524782; NIP: 525-259-56-04, REGON: 147433162