Pierścionek INTENZZA Ocre srebro

Nowy produkt

Elegancki srebrny pierścionek z linii Intenzza należącej do kolekcji "Pigments". Kolekcja Pigmenty powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę.

Więcej szczegółów

$ 78.18 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich.

  Kolor: Ocre (kolor ochry). Wysokość pierścionka: 1.7 cm, waga pierścionka: ok. 6.5 g. Pierścionek wysyłany jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Pierścionek dostępny jest również w innych kolorach. Numer katalogowy: 1181907XPU.

  Dostępne rozmiary: od 6.5 do 24. Prośba o podanie rozmiaru przy składaniu zamówienia. Konsultujemy potrzebny rozmiar z klientem i dostarczamy rozwiązanie na miarę. Istnieje możliwość wymiany rozmiaru.

 • Wysokość1.7 g
  Waga6.5 g
  MateriałSrebro 925
  KolorKolor Ochry
  Rozmiar7.0 do 24.0

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej kategorii