Pierścionek SAMO Blue

Nowy produkt

Srebrny pierścionek z linii SAMO należącej do kolekcji "Pigments". Kolekcja powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. Kolor: Blue (niebieski). Wysokość pierścionka: 1.2 cm, waga pierścionka: ok. 7 g. Pierścionek wysyłany jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką.

Więcej szczegółów

$ 73.70 brutto

Dodaj do listy życzeń

  • Kolekcja Pigmenty powstaje w oparciu o najwyżej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę. Pierścionek Samo, podobnie jak inne produkty marki Arior Barcelona, to ręcznie robiona biżuteria w pracowni artystycznej zlokalizowanej w sercu stolicy Katalonii, kilka ulic obok słynnej świątyni Sagrada Familia.

    Pierścionek wysyłany jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Pierścionek dostępny jest również w innych kolorach. Prośba o podanie rozmiaru przy składaniu zamówienia. Konsultujemy potrzebny rozmiar z klientem i dostarczamy rozwiązanie na miarę. Istnieje możliwość wymiany rozmiaru.

  • Wysokość1.2 cm
    Wagaok. 7 g
    MateriałSrebro 925
    KolorNiebieski

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej kategorii