Kolczyki SUMMUM średnie Formentera Blue srebro

1143297XPP

Nowy produkt

Eleganckie srebrne kolczyki z linii Summum należącej do kolekcji "Pigments". Kolekcja Pigmenty powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę.

Więcej szczegółów

$ 73.70 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

  Kolor: Formentera Blue (niebieskie). Sposób zapięcia: sztyft. Długość: 1.8 cm, szerokość: 1.4 cm, waga kolczyków: ok. 4 g. Kolczyki wysyłane są wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Kolczyki dostępne są również w innych kolorach. Numer katalogowy: 1143297XPP

 • Wysokość1.8 cm
  Szerokość1.4 cm
  Wagaok. 4 g
  MateriałSrebro 925
  KolorNiebieski
  Sposób zapięciaSztyft

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej kategorii