Zawieszka INTENZZA duża Electric Blue srebro

1172533XPU

Nowy produkt

Elegancka duża srebrna zawieszka z linii Intenzza należącej do kolekcji "Pigments". Kolekcja Pigmenty powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę.

Więcej szczegółów

$ 223.78 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

  Kolor: Blue Electric (niebieski). Długość: 6.3 cm, szerokość: 5.0 cm, waga zawieszki: ok. 21.4 g. Zawieszka wysyłana jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Zawieszka dostępna jest także w innych kolorach. Numer katalogowy: 1172533XPU

 • Wysokość6.3 cm
  Szerokość5.0 cm
  Wagaok. 21.4 g
  MateriałSrebro 925
  KolorNiebieski
  RozmiarOne size

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej kategorii