Zawieszka SINERA Ocre Bronze srebro

1172631XPU

Nowy produkt

Elegancka srebrna zawieszka z linii Sinera należącej do kolekcji "Pigments". Kolekcja Pigmenty powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę.

Więcej szczegółów

$ 178.98 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

  Kolor: Ocre Bronze (ochry). Długość: 4.8 cm, szerokość: 3.8 cm, waga zawieszki: ok. 19.5 g. Zawieszka wysyłana jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Zawieszka dostępna jest także w innych kolorach. Numer katalogowy: 1172631XPU

 • Wysokość4.8 cm
  Szerokość3.8 cm
  Wagaok. 19.5 g
  MateriałSrebro 925
  KolorOchry
  RozmiarOne size

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej kategorii