Kolczyki ESTRELLA Maritim Gris srebro

1144045XPG

Nowy produkt

Eleganckie srebrne kolczyki z linii ESTRELLA MAR należącej do kolekcji ESENCIA NATURA. Kolekcja powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę.

Więcej szczegółów

$ 66.98 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

  Kolor: Gris (szary). Sposób zapięcia: haczyk. Długość: 2.7 cm, szerokość: 2.4 cm (bez haczyków), waga kolczyków: ok. 4,0 g. Kolczyki wysyłane są wraz z firmowym pudełkiem oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Kolczyki dostępne są również w innych kolorach. Numer katalogowy: 1144045XPG

 • Wysokość2.7 cm
  Szerokość2.4 cm
  Wagaok. 4.0 g
  MateriałSrebro 925
  KolorSzary
  RozmiarOne size
  Sposób zapięciaHaczyk

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej kategorii