Sale! Zawieszka Fuzja Osha

Zawieszka OSHA srebro złoto brylant

3670794XPU

Nowy produkt

Zawieszka Osha z brylantem. Zawieszka pochodzi z kolekcji Fuzja. To najwyżej klasyfikowana linia w ofercie katalońskiej firmy. Kolekcja ta powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro oraz 18-karatowe złoto. Zawieszka powstaje pod szyldem znanego barcelońskiego projektanta Rogera Figueras.

Więcej szczegółów

$ 447.78 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Elegancka zawieszka Osha, wykonana ze złota i srebra, z kolekcji Fuzja. To jedna z najbardziej klasycznych kolekcji firmy dedykowana kobietom, które cenią sobie prawdziwą elegancję. Połączenie srebra ze złotem to efekt kilkudziesięciu lat pracy z tymi metalami, a także próba wydobycia ich wspólnego pierwiastka.

  Zawieszka pochodzi z kolekcji Fuzja. Kolekcja ta powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz 18-karatowe złoto (próba 750). Zawieszka Osha zawiera brylant (parametry HVS 0.02 ct), który stanowi kompozycyjne dopełnienie twórczego połączenia złota i srebra.

  Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy.


  Długość: 3.8 cm, szerokość: 0.9 cm, waga zawieszki: ok. 5.0 g. Zawieszka wysyłana jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Numer katalogowy: 3670794XPU

 • Wysokość3.8 cm
  Szerokość0.9 cm
  Wagaok. 5 g
  MateriałSrebro 925, Złoto, Brylant
  RozmiarOne size

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej kategorii