Pierścionek CONCEPT Blue srebro

Nowy produkt

Elegancki srebrny pierścionek z linii Concept należącej do kolekcji "Pigments". Kolekcja Pigmenty powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę.

Więcej szczegółów

$ 111.78 brutto

Dodaj do listy życzeń

  • Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figueras, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

    Kolor: Blue (niebieski). Pierścionek wysyłany jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Pierścionek dostępny jest również w innych kolorach. Numer katalogowy: 1182808XPU

    Dostępne rozmiary: od 6.5 do 24. Prośba o podanie rozmiaru przy składaniu zamówienia. Konsultujemy potrzebny rozmiar z klientem i dostarczamy rozwiązanie na miarę. Istnieje możliwość wymiany rozmiaru.

  • MateriałSrebro 925
    KolorNiebieski
    Rozmiar6.5 do 24.0

30 innych produktów w tej kategorii