Sale! Srebrna Ważka (średnia)

Srebrna ważka Blue

1030853EPG

Nowy produkt

Elegancka srebrna emaliowana ważka z kolekcji Natura. Kolekcja powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925). Wymiary: 4.7 cm x 3.4 cm.

Więcej szczegółów

$ 89.38 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Elegancka srebrna emaliowana ważka z kolekcji Natura. Ważka jest broszką, ale może być również zawieszką (posiada obydwa mocowania). Ważki, podobnie jak inne produkty marki Arior Barcelona, to ręcznie robiona biżuteria w pracowni artystycznej zlokalizowanej w sercu stolicy Katalonii, kilka ulic obok słynnej świątyni Sagrada Familia. Wymiary: 4.7 cm x 3.4 cm. Waga: ok. 5 g. Ważka wysyłana jest wraz z ozdobnym pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Ważka dostępna jest także w innych kolorach.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------

  Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, rzeźbiarza i jubilera, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy.

  Po wielu latach twórczego eksperymentowania Arior zrewolucjonizował technikę fuzji koloru i szlachetnego metalu. Dzięki temu biżuteria tej marki jest żywym połączeniem surowego metalu i najbardziej wyszukanej palety kolorów. Wszystkie kolekcje firmy powstają w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty.

  Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej oferty w dziedzinie biżuterii.

 • Wysokość4.7 cm
  Szerokość3.4 cm
  Waga5.0 g
  MateriałSrebro 925
  KolorNiebieski

4 innych produktów w tej kategorii