Kolczyki INTENZZA duże Electric Blue srebro

1142978XPP

Nowy produkt

Eleganckie srebrne kolczyki z linii Intenzza należącej do kolekcji "Pigments". Kolekcja Pigmenty powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę.

Więcej szczegółów

$ 82.66 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

  Kolor: Electric Blue (niebieski). Sposób zapięcia: sztyft. Długość: 2.2 cm, szerokość: 1.5 cm, waga kolczyków: ok. 5.8 g. Kolczyki wysyłane są wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Kolczyki dostępne są również w innych kolorach. Numer katalogowy: 1142978XPP

 • Wysokość2.2 cm
  Szerokość1.5 cm
  Wagaok. 5.8 g
  MateriałSrebro 925
  KolorNiebieski
  RozmiarOne size
  Sposób zapięciaSztyft

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej kategorii