Pierścionek SIDERAL Blue Electric

Nowy produkt

Srebrny pierścionek z linii SIDERAL należącej do kolekcji "Pigments". Kolekcja powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. Kolor: Electric Blue (niebieski). Wysokość pierścionka: 1.6 cm, waga pierścionka: ok. 5 g. Pierścionek wysyłany jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką.

Więcej szczegółów

$ 134.18 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Kolekcja Pigmenty powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę. Pierścionek Samo, podobnie jak inne produkty marki Arior Barcelona, to ręcznie robiona biżuteria w pracowni artystycznej zlokalizowanej w sercu stolicy Katalonii, kilka ulic obok słynnej świątyni Sagrada Familia.

  Pierścionek wysyłany jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Pierścionek dostępny jest również w innych kolorach. Prośba o podanie rozmiaru przy składaniu zamówienia. Konsultujemy potrzebny rozmiar z klientem i dostarczamy rozwiązanie na miarę. Istnieje możliwość wymiany rozmiaru.

 • Wysokość1.6 cm
  Wagaok. 5 g
  MateriałSrebro 925
  KolorNiebieski
  Rozmiarod 6.5 do 24

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej kategorii