Kolczyki SINERA Formentera Blue srebro

1143448XPG

Nowy produkt

Eleganckie srebrne kolczyki z linii Sinera należącej do kolekcji "Pigments". Kolekcja Pigmenty powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę.

Więcej szczegółów

$ 109.54 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

  Kolor: Formentera Blue (niebieski). Sposób zapięcia: otwarty bigiel. Długość: 2.4 cm, szerokość: 1.7 cm, waga kolczyków: ok. 9 g. Kolczyki wysyłane są wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Kolczyki dostępne są również w innych kolorach, a także mogą posiadać inny sposób zapięcia: sztyft. Numer katalogowy: 1143448XPG

 • Wysokość2.4 cm
  Szerokość1.7 cm
  Wagaok. 9 g
  MateriałSrebro 925
  KolorNiebieski, Turkusowy
  RozmiarOne size
  Sposób zapięciaOtwarty bigiel

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej kategorii