Pierścionek JUNC srebro złoto brylant

Nowy produkt

Pierścionek Junc z brylantem. Pierścionek pochodzi z kolekcji Fuzja. To najwyżej klasyfikowana linia w ofercie katalońskiej firmy. Kolekcja ta powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro oraz 18-karatowe złoto. Pierścionek powstaje pod szyldem znanego barcelońskiego projektanta Rogera Figueras.

Więcej szczegółów

$ 514.98 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Elegancki pierścionek Junc, wykonany ze złota i srebra, z kolekcji Fuzja. To jedna z najbardziej klasycznych kolekcji firmy dedykowana kobietom, które cenią sobie prawdziwą elegancję. Połączenie srebra ze złotem to efekt kilkudziesięciu lat pracy z tymi metalami, a także próba wydobycia ich wspólnego pierwiastka.

  Pierścionek pochodzi z kolekcji Fuzja. Kolekcja ta powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz 18-karatowe złoto (próba 750). Pierścionek Junc zawiera brylant (parametry HVS 0.02 ct), który stanowi kompozycyjne dopełnienie twórczego połączenia złota i srebra.

  Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

  Waga pierścionka: ok. 12.0 g. Pierścionek wysyłany jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Numer katalogowy: 3680749XU

  Dostępne rozmiary: od 6.5 do 24. Prośba o podanie rozmiaru przy składaniu zamówienia. Konsultujemy potrzebny rozmiar z klientem i dostarczamy rozwiązanie na miarę. Istnieje możliwość wymiany rozmiaru.

 • Wysokość1.7 cm
  Wagaok. 12 g
  MateriałSrebro 925, Złoto, Brylant
  Rozmiar6.5 do 24.0

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej kategorii