Pierścionek TRESOR DESERT srebro oksydowane

Nowy produkt

Pierścionek Tresor Desert powstaje pod szyldem znanego barcelońskiego projektanta Rogera Figueras. Pierścionki Tresor, co po katalońsku oznacza „skarb”, w swoich podstawowych wersjach powstają w oparciu o najwyższej jakości srebro, sterling silver próba 925.

Więcej szczegółów

$ 44.58 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Pierścionki TRESOR, co po katalońsku oznacza „skarb”, w swoich podstawowych wersjach powstają w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próba 925). Są dostępne w trzech wersjach: srebro pozłacane, srebro oksydowane, srebro posrebrzane. Na specjalne zamówienie mogą być wykonane również wyłącznie ze złota, białego złota lub w zależności od modelu także z małym brylantem.

  Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

  Model: TRESOR DESERT srebro oksydowane. Waga pierścionka: ok. 2.7 g. Pierścionek wysyłany jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Numer katalogowy: 1182503XU

  Dostępne rozmiary: od 6.5 do 24. Prośba o podanie rozmiaru przy składaniu zamówienia. Konsultujemy potrzebny rozmiar z klientem i dostarczamy rozwiązanie na miarę. Istnieje możliwość wymiany rozmiaru.

 • Wagaok. 2.7 g
  MateriałSrebro 925
  KolorSrebrny
  Rozmiar6.5 do 24.0

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej kategorii